бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Електрична ударна дупчалка

Електрична ударна дупчалка

Електрична ударна дупчалка

  • Произведувач : BOSCH professional
  • Шифра : GSB 1300
  • Достапност : Има на залихи
  • 3,999.00 ден.

  • ДДВ:3,999.00 ден.

-BOSCH professional

-mocnost: 550W

- 13mm;  0-2700 vrt ; 

- moznost za busenje vo beton

Слични производи