бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Електрична брусилка

Електрична брусилка

Електрична брусилка

  • Произведувач : BOSCH professional
  • Шифра : GWS 22-230H
  • Достапност : Има на залихи
  • 9,999.00 ден.

  • ДДВ:9,999.00 ден.

-BOSCH-professional

-GWS 22-230H 

- mocnost: 2200W ;  6500vrt;  230mm

Слични производи