бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

ГЛОДАЛКА 1600 W

ГЛОДАЛКА 1600 W

ГЛОДАЛКА 1600 W

  • Произведувач : BLACK+DECKER
  • Шифра : KW1600EKA
  • Достапност : Има на залихи
  • 11,999.00 ден.

  • ДДВ:11,999.00 ден.

- моќност: 1.600 W
- број на вртежи: 11.000-28.000 /min
- стезна глава: 6 / 6,35 / 8 / 12,7 mm
- длабочина: 0-60 mm
- 6 ножа, додаток за одсисување, водилка, куфер

Слични производи