бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Ротациона брусилка

Ротациона брусилка

Ротациона брусилка

  • Произведувач : MILWAUKEE
  • Шифра : ROS 150 E
  • Достапност : Има на залихи
  • 10,999.00 ден.

  • ДДВ:10,999.00 ден.

-Milwaukee

- ROS 150 E

- mocnost: 450W  ;  150mm

- 8000-11000 vrt 

Слични производи