бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Специјална понуда


18V-AKU UDAREN ODVRTUVAC 1/4 / BRUSHLESS 2x5Ah /DEWALT/DCF850P2T-QW 18V-AKU UDAREN ODVRTUVAC 1/4 / BRUSHLESS 2x5Ah /DEWALT/DCF850P2T-QW Акција

18V-AKU UDAREN ODVRTUVAC 1/4 / BRUSHLESS 2x5Ah /DEWALT/DCF850P2T-QW

18V-AKU UDAREN ODVRTUVAC 1/4 / BRUSHLESS 2x5Ah -dewaltНапон18VКапацитет на батерија5AhМеханички брзи..

42,990.00 ден.35,999.00 ден. Ex Tax: 35,999.00 ден.

18V/AKU SET ODVRTUVAC/ DEWALT / DCK2062L2T/brushless Акција

18V/AKU SET ODVRTUVAC/ DEWALT / DCK2062L2T/brushless

SET ODVRTUVAC 18V 3Ah; DEWALT; DCK2062L2TAKU udaren odvrtuvac DEWALT DCD709 AKU odvrtuvac&..

33,999.00 ден.28,499.00 ден. Ex Tax: 28,499.00 ден.

18V/SET AKU ODVRTUVAC + DUPCALKA / VILLAGER / VLN3220 + VLN4320 Акција

18V/SET AKU ODVRTUVAC + DUPCALKA / VILLAGER / VLN3220 + VLN4320

18V / SET AKU ODVRTUVAC + DUPCALKA / VILLAGER / VLN3220 + VLN4320 SET Akumulatorski odvrtuvac- ..

10,900.00 ден.9,400.00 ден. Ex Tax: 9,400.00 ден.

AKU AGOLNA BRUSILKA 18V / АКУ БРУСИЛКА / VLN4320-1BSC / VILLAGER Акција

AKU AGOLNA BRUSILKA 18V / АКУ БРУСИЛКА / VLN4320-1BSC / VILLAGER

AKU AGOLNA BRUSILKA 18V / АКУ БРУСИЛКА / VLN4320-1BSC / VILLAGERБатерија 1x 4AhПолнач 2.4AКуферTип н..

9,999.00 ден.7,449.00 ден. Ex Tax: 7,449.00 ден.

EL.PNEVMATSKI CEKAN/DEWALT/D25810K Акција

EL.PNEVMATSKI CEKAN/DEWALT/D25810K

EL.PNEVMATSKI CEKAN/DEWALT/D25810KGARANCIJA: 3godВлезна моќност1050WУдарна енергија7.1ЈБрој на вртеж..

42,999.00 ден.37,999.00 ден. Ex Tax: 37,999.00 ден.

ELEKTRICEN ODVRTUVAC ZA GIPS KARTON / DWD274 / DEWALT Акција

ELEKTRICEN ODVRTUVAC ZA GIPS KARTON / DWD274 / DEWALT

ELEKTRICEN ODVRTUVAC ZA GIPS KARTON / DWD274 / DEWALTВлезна моќност540WМеханички брзини1Максимален в..

21,290.00 ден.15,999.00 ден. Ex Tax: 15,999.00 ден.

ELEKTRICNA UBODNA PILA / УБОДНА ПИЛА / KS501/BLACK+DECKER Акција

ELEKTRICNA UBODNA PILA / УБОДНА ПИЛА / KS501/BLACK+DECKER

ELEKTRICNA UBODNA PILA / УБОДНА ПИЛА / KS501/BLACK+DECKERМоќност 420 WНапојување 230 VПозиции на сеч..

3,499.00 ден.2,799.00 ден. Ex Tax: 2,799.00 ден.

PERAC POD PRITISOK / ПЕРАЧ /EASY AQUATAK110 /BOSCH Акција

PERAC POD PRITISOK / ПЕРАЧ /EASY AQUATAK110 /BOSCH

PERAC POD PRITISOK / ПЕРАЧ /EASY AQUATAK110 /BOSCHМакс. притисок: 110 barСнага на мотор: 1.300 WМакс..

7,870.00 ден.5,899.00 ден. Ex Tax: 5,899.00 ден.

SET AKU UDAREN ODVRTUVAC/18V  XR/  DCK266P3 / DEWALT SET AKU UDAREN ODVRTUVAC/18V  XR/  DCK266P3 / DEWALT Акција

SET AKU UDAREN ODVRTUVAC/18V XR/ DCK266P3 / DEWALT

SET AKU UDAREN ODVRTUVAC 18V  XR DCK266P3 - DEWALT-Aku udaren odvrtuvac XR DCD796 - DEWALTAku u..

59,599.00 ден.53,599.00 ден. Ex Tax: 53,599.00 ден.

Приказ 1 до 9 од 9 (1 Страници)