бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS800 / STATUS

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS800 / STATUS

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS800 / STATUS

 • Произведувач : STATUS
 • Шифра : JS800
 • Достапност : Има на залихи
 • 3,599.00 ден.

 • ДДВ:3,599.00 ден.

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS800 / STATUS

 • Потрошувачка, моќност 800 W
 • Број на вртежи во празен од 800 – 3.000 min-1
 • Макс. длабочина на сечење во челик 10 mm
 • Макс. длабочина на сечење во дрво 100 mm
 • Тежина 2,5 kg
 • LED светло за осветлување на рабтна површина.
 • Ласер за обележување на правец.
 • Алуминиумска подлога.
 • Систем за брза замена на пиличките.
 • Електронско подесување на број на удари.
 • 4 однапред дефинирани позиции за работа со материјали.
 • Копче за заклучување.
 • Копче за проток на воздух.
 • Мека рачка за поголем комфор при работа.
 • ГАРАНЦИЈА : 1год
Слични производи