бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Убодна пила

Убодна пила

Убодна пила

  • Произведувач : FELISATTI
  • Шифра : JSF 65/550E
  • Достапност : Има на залихи
  • 3,899.00 ден.

  • ДДВ:3,899.00 ден.

- FELISATTI

- JSF 65/550E

- mocnost:  500W   ;  200-2800/min  ;  2,100kg

Слични производи