бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

BLACK+DECKER


12V-Аку одвртувач/дупчалка

12V-Аку одвртувач/дупчалка

- BLACK & DECKER- EPC12CAB- 12V - 2baterii NI-cd; polnac- ..

4,399.00 ден. ДДБ: 4,399.00 ден.

18V - Аку ударен одвртувач/дупчалка 18V - Аку ударен одвртувач/дупчалка

18V - Аку ударен одвртувач/дупчалка

- BLACK + DECKER- BDCHD18BAFC- 18V -2baterii Li-ion ; set bitovi ; polnac- kufer - moznost za b..

7,999.00 ден. ДДБ: 7,999.00 ден.

18V- Аку одвртувач /дупчалка

18V- Аку одвртувач /дупчалка

- BLACK + DECKER- BDCDC 18 BAFC- 18V - 2 baterii; polnac ; pribor so bitovi- kufer..

6,999.00 ден. ДДБ: 6,999.00 ден.

Вибрациска брусилка

Вибрациска брусилка

- BLACK + DECKER- mocnost: 310W- brzina na rotacija: 12000-22000 /min-brzina na oscilacii: 6000-1100..

4,199.00 ден. ДДБ: 4,199.00 ден.

ГЛОДАЛКА 1600 W ГЛОДАЛКА 1600 W

ГЛОДАЛКА 1600 W

- моќност: 1.600 W- број на вртежи: 11.000-28.000 /min- стезна глава: 6 / 6,35 / 8 / 12,7 mm- длабоч..

11,999.00 ден. ДДБ: 11,999.00 ден.

Електрична (лисичја) пила

Електрична (лисичја) пила

- BLACK + DECKER- RS 1050 EK-  mocnost: 1050W  ; od na list: 28mm  ; kufer..

7,999.00 ден. ДДБ: 7,999.00 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА ХЕФТАЛКА

ЕЛЕКТРИЧНА ХЕФТАЛКА

моќност: 1.500 W
- бр.на удари: 20 /minхефтање: 6-14 mm
- шајки: 14 mm
капацитет на шаржер (хефт/ша..

2,499.00 ден. ДДБ: 2,499.00 ден.

Електрично ренде Електрично ренде

Електрично ренде

-BLACK + DECKER- KW 712- mocnost: 650W- br na vrtezi: 17000/min- sirina:82mm- dlabocina na  sek..

4,699.00 ден. ДДБ: 4,699.00 ден.

Индустриски фен

Индустриски фен

- BLACK& DECKER-KX2001K-mocnost 200W- moznost za regulliranje na toplina so potenciometar- dodat..

3,699.00 ден. ДДБ: 3,699.00 ден.

Мултифункционална алатка

Мултифункционална алатка

- BLACK+DECKER- MT300KA- mocnost: 300W   ; broj na vrtezi: 10000-20000/min- 11delen set pribor,..

7,999.00 ден. ДДБ: 7,999.00 ден.

Мултифункционална алатка Мултифункционална алатка

Мултифункционална алатка

 - BLACK + DECKER- MT 350 K  multievo- mocnost: 300W  ;   0-700 vrt/min-  d..

6,199.00 ден. ДДБ: 6,199.00 ден.

Ротациона ексцентрична брусилка

Ротациона ексцентрична брусилка

- BLACK + DECKER- KA 191 EK- mocnost: 480W ; broj na oscilacii: 4000-12000 /min-broj na vrtezi: 8000..

5,999.00 ден. ДДБ: 5,999.00 ден.

Трачна брусилка Трачна брусилка

Трачна брусилка

- BLACK + DECKER- KA88- mocnost: 720W- brzina na traka: 250m/min- dimenzii: 75x533mm- brusna povrsin..

5,999.00 ден. ДДБ: 5,999.00 ден.

Приказ 1 до 13 од 13 (1 Страници)