бесплатна достава
за порачки преку 6000,00 денари. 

сите производи

site-proizvodi

 3D panel ograda 1000mm X 2500mm  3D panel ograda 1000mm X 2500mm

3D panel ograda 1000mm X 2500mm

3D panel ograda  1000mm X 2500 mm BOJA: T.ZELENA RAL6005BOJA : ANTRACIT RAL 7016NAPOPMENA: VO C..

1,280.00 ден. ДДБ: 1,280.00 ден.

 3D panel ograda 1500mm X 2500mm  3D panel ograda 1500mm X 2500mm

3D panel ograda 1500mm X 2500mm

3D panel ograda  1500mm X 2500 mmBOJA: T.ZELENA RAL6005BOJA : ANTRACIT RAL 7016NAPOPMENA: VO CE..

1,880.00 ден. ДДБ: 1,880.00 ден.

 Gotvac na parea / Air Fryer 1500W 3.5L / ГОТВАЧ НА ПАРЕА  Gotvac na parea / Air Fryer 1500W 3.5L / ГОТВАЧ НА ПАРЕА

Gotvac na parea / Air Fryer 1500W 3.5L / ГОТВАЧ НА ПАРЕА

 Gotvac na parea / Air Fryer 1500W 3.5L / ГОТВАЧ НА ПАРЕАBXAF3500EГотвач на пареа со влезна моќ..

7,490.00 ден. ДДБ: 7,490.00 ден.

1/2" / Ф21,3мм / округли цевки / okrugli cevki 1/2" / Ф21,3мм / округли цевки / okrugli cevki

1/2" / Ф21,3мм / округли цевки / okrugli cevki

                 1/2..

95.00 ден. ДДБ: 95.00 ден.

10,8V / SET AKU ODVRTUVAC / DEWALT / DCK211C2

10,8V / SET AKU ODVRTUVAC / DEWALT / DCK211C2

-DCK211C2  -DEWALTSET 10,8V AKU ODVRTUVAC/UDAREN - DCD710 / 24Nm ; 0-400/1500rpm ; 1.5-10m..

16,999.00 ден. ДДБ: 16,999.00 ден.

10,8V-AKU DUPCALKA / BOSCH / GSR 1080-2-LI Professional

10,8V-AKU DUPCALKA / BOSCH / GSR 1080-2-LI Professional

-BOSCH professional-Аку дупчалка/одвртувач GSR 1080-2-LI Professional- 10,8V   ;  1,5..

9,499.00 ден. ДДБ: 9,499.00 ден.

10.8V- Аку дупчалка/одвртувач / AKU ODVRTUVAC DEWALT

10.8V- Аку дупчалка/одвртувач / AKU ODVRTUVAC DEWALT

- DEWALT-DCD 710 D2- 10,8V  ; 1.3Ah- 2 baterii XR Li-ion  1.3 Ah  ;  polnac..

9,999.00 ден. ДДБ: 9,999.00 ден.

100x100 / Kvadratni profili / квадратни профили 100x100 / Kvadratni profili / квадратни профили

100x100 / Kvadratni profili / квадратни профили

KVADRATEN PROFIL  80 mm  X   80 mm  X (1,8-2,0mm)  x  1000mm ..

580.00 ден. ДДБ: 580.00 ден.

12V / AKU DUPCALKA ODVRTUVAC / CDM1119 / FERM

12V / AKU DUPCALKA ODVRTUVAC / CDM1119 / FERM

Аку дупчалка 12V - CDM1119 FERM-Напон на полначот 100-240V, 50/60HzНапон акумулатор 12V Li-lon (1.5A..

5,499.00 ден. ДДБ: 5,499.00 ден.

12V / AKU ODVRTUVAC / BS12C2 / AEG

12V / AKU ODVRTUVAC / BS12C2 / AEG

12V / AKU ODVRTUVAC / BC12C2 / AEGBattery Pack Capacity: 1.5 AhBattery Type: Li - ionBrand..

11,999.00 ден. ДДБ: 11,999.00 ден.

12V DC Правосмукалка за автомобил / Pavosmukalka za avtomobil 12V DC Правосмукалка за автомобил / Pavosmukalka za avtomobil

12V DC Правосмукалка за автомобил / Pavosmukalka za avtomobil

12V DC Правосмукалка за автомобил 370mlNVB12AVA-XJПравосмукалка за автомобил со напон од 12V DC и ка..

2,690.00 ден. ДДБ: 2,690.00 ден.

12V Правосмукалка за домаќинство 2Ah 700ml / BATRISKA PRAVOSMUKALKA 12V Правосмукалка за домаќинство 2Ah 700ml / BATRISKA PRAVOSMUKALKA

12V Правосмукалка за домаќинство 2Ah 700ml / BATRISKA PRAVOSMUKALKA

12V Правосмукалка за домаќинство 2Ah 700ml / BATRISKA PRAVOSMUKALKA BHHV320J-QWПравосмукалка за..

5,490.00 ден. ДДБ: 5,490.00 ден.

15x15 / Kvadratni profili / квадратни профили 15x15 / Kvadratni profili / квадратни профили

15x15 / Kvadratni profili / квадратни профили

KVADRATEN PROFIL 15 mm  X 15 mm  X (1,2-1,5mm)  x  1000mm   ( a x b x ..

65.00 ден. ДДБ: 65.00 ден.

18-36V / SET BATERII i POLNAC  18V -36V / UC18YSL3-WE / HIKOKI

18-36V / SET BATERII i POLNAC 18V -36V / UC18YSL3-WE / HIKOKI

18-36V / SET BATERII i POLNAC  18V -36V / UC18YSL3-WE / HIKOKIMW- MULTI VOLTKOMPATABILNI BATERI..

16,999.00 ден. ДДБ: 16,999.00 ден.

18V / AKU AGOLNA BRUSILKA / 58G003 / GRAPHITE

18V / AKU AGOLNA BRUSILKA / 58G003 / GRAPHITE

18V / AKU AGOLNA BRUSILKA / 58G003 / GRAPHITE:18V: 10 000 min-1: 115 mm: M 14: 1,5 kgGarancija : 3go..

3,799.00 ден. ДДБ: 3,799.00 ден.

Приказ 1 до 15 од 260 (18 Страници)