бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Специјална понуда


18V/AKU AGOLNA BRUSILKA/DEWALT/DCG412M2 Акција

18V/AKU AGOLNA BRUSILKA/DEWALT/DCG412M2

AKU AGOLNA BRUSILKA DEWALT DCG412M22 BATERII x 4Ahbrz polnac ,kufer PVCНапон18VКапацитет на батерија..

29,399.00 ден.25,999.00 ден. Ex Tax: 25,999.00 ден.

EL.PNEVMATSKI CEKAN/DEWALT/D25810K Акција

EL.PNEVMATSKI CEKAN/DEWALT/D25810K

EL.PNEVMATSKI CEKAN/DEWALT/D25810KGARANCIJA: 3godВлезна моќност1050WУдарна енергија7.1ЈБрој на вртеж..

41,399.00 ден.36,999.00 ден. Ex Tax: 36,999.00 ден.

SDS plus / AKU / 18V / GBH 180Li  / BOSCH Акција

SDS plus / AKU / 18V / GBH 180Li / BOSCH

SDS plus / AKU / 18V / GBH 180Li  / BOSCH3 ГОД ГАРАНЦИЈАмоторот без четкичкиНапон на батеријата..

28,999.00 ден.23,999.00 ден. Ex Tax: 23,999.00 ден.

SET AKU UDAREN ODVRTUVAC/18V  XR/  DCK266P3 / DEWALT SET AKU UDAREN ODVRTUVAC/18V  XR/  DCK266P3 / DEWALT Акција

SET AKU UDAREN ODVRTUVAC/18V XR/ DCK266P3 / DEWALT

SET AKU UDAREN ODVRTUVAC 18V  XR DCK266P3 - DEWALT-Aku udaren odvrtuvac XR DCD796 - DEWALTAku u..

59,599.00 ден.43,999.00 ден. Ex Tax: 43,999.00 ден.

Електрична брусилка Акција

Електрична брусилка

BOSCH professionalGWS 7-115300W, 115mm, 1,9kg..

4,999.00 ден.4,199.00 ден. Ex Tax: 4,199.00 ден.

Приказ 1 до 5 од 5 (1 Страници)