бесплатна достава
за порачки преку 6000,00 денари. 

STATUS


20V / AKU ODVRTUVAC / STATUS / CTR20-20Li 20V / AKU ODVRTUVAC / STATUS / CTR20-20Li

20V / AKU ODVRTUVAC / STATUS / CTR20-20Li

20V / AKU ODVRTUVAC / STATUS / CTR20-20Li  AKU ODVRTUVAC 20V  LI-Ion Vrtezen mom..

7,499.00 ден. ДДБ: 7,499.00 ден.

aku/sds+/20V/status/mpb20

aku/sds+/20V/status/mpb20

AKU ELEKTROPNEVMATSKI CEKAN SDS+ -STATUS- MPB20SDS PLUS 20V1 baterija 20V -4Ahstatussila na uda..

14,999.00 ден. ДДБ: 14,999.00 ден.

ELEKTRICEN CIRKULAR / ЕЛЕКТРИЧЕН ЦИРКУЛАР / CP165C/ STATUS

ELEKTRICEN CIRKULAR / ЕЛЕКТРИЧЕН ЦИРКУЛАР / CP165C/ STATUS

ELEKTRICEN CIRKULAR / ЕЛЕКТРИЧЕН ЦИРКУЛАР / CP165C/ STATUSПотрошувачка, моќност 1300WБрој на вртежи ..

4,599.00 ден. ДДБ: 4,599.00 ден.

ELEKTRICEN ODVRTIVAC / ЕЛЕКТРИЧЕН ОДВРТУВАЧ / SD550 / STATUS

ELEKTRICEN ODVRTIVAC / ЕЛЕКТРИЧЕН ОДВРТУВАЧ / SD550 / STATUS

ELEKTRICEN ODVRTIVAC / ЕЛЕКТРИЦЕН ОДВРТУВАЧ / SD550 / STATUSMOCNOST:      500wVRT :&n..

3,399.00 ден. ДДБ: 3,399.00 ден.

ELEKTRICNA AGOLNA BRUSILKA 115mm STATUS SH115L

ELEKTRICNA AGOLNA BRUSILKA 115mm STATUS SH115L

Аголна брусалка 115mm STATUS SH115LВлезна моќност 800 WБез брзина на вртење на оптоварување (RPM) 11..

2,899.00 ден. ДДБ: 2,899.00 ден.

Elektricna agona brusilka   STATUS SA230L

Elektricna agona brusilka STATUS SA230L

Електрична Аголна брусилка  STATUS SA230LВлезна моќност 2100 WБрзина на вртење (RPM) 6200Дијаме..

6,999.00 ден. ДДБ: 6,999.00 ден.

ELEKTRICNA BORMASINA/DP1100/STATUS

ELEKTRICNA BORMASINA/DP1100/STATUS

ELEKTRICNA BORMASINA/DP1100/STATUSMOCNOST: 1100WVRTEZI: 0-2800 об./минUDARI VO VRTENJE: 0- 44 800 уд..

8,499.00 ден. ДДБ: 8,499.00 ден.

ELEKTRICNA BORMASINA/ЕЛЕКТРИЧНА БОРМАШИНА / DP700 / STATUS

ELEKTRICNA BORMASINA/ЕЛЕКТРИЧНА БОРМАШИНА / DP700 / STATUS

ELEKTRICNA BORMASINA/ЕЛЕКТРИЧНА БОРМАШИНА / DP700 / STATUSПотрошувачка, моќност 710 WБрој на вртежи ..

2,899.00 ден. ДДБ: 2,899.00 ден.

ELEKTRICNA DUPCALKA ODVRTUVAC/ SD300/2/STATUS

ELEKTRICNA DUPCALKA ODVRTUVAC/ SD300/2/STATUS

ELEKTRICNA DUPCALKA ODVRTUVAC/ SD300/2/STATUSВлезна моќност 300 WБрзина на вртење (RPM) 0-800 RPM 20..

2,999.00 ден. ДДБ: 2,999.00 ден.

ELEKTRICNA HEFTALKA / ЕЛЕКТРИЧНА ХЕФТАЛКА / ST16 / STATUS ELEKTRICNA HEFTALKA / ЕЛЕКТРИЧНА ХЕФТАЛКА / ST16 / STATUS

ELEKTRICNA HEFTALKA / ЕЛЕКТРИЧНА ХЕФТАЛКА / ST16 / STATUS

ELEKTRICNA HEFTALKA / ЕЛЕКТРИЧНА ХЕФТАЛКА / ST16 / STATUSPower80 WMax.performance20 Ud / minSupply v..

2,799.00 ден. ДДБ: 2,799.00 ден.

FREZA/ФРЕЗА/RH750CE /STATUS FREZA/ФРЕЗА/RH750CE /STATUS

FREZA/ФРЕЗА/RH750CE /STATUS

FREZA/ФРЕЗА/RH750CE /STATUSMOCNOST: 750WVRTEZI: 10000- 300006mmtezina : 1.8kg..

4,499.00 ден. ДДБ: 4,499.00 ден.

POLIRKA EKSCENTRICNA 150mm STATUS XPA21-150CED POLIRKA EKSCENTRICNA 150mm STATUS XPA21-150CED

POLIRKA EKSCENTRICNA 150mm STATUS XPA21-150CED

POLIRKA EKSCENTRICNA 150mm STATUS XPA21-150CEDВлезна моќност 950 WБрзина на вртење (RPM) 2000-4800Ди..

13,999.00 ден. ДДБ: 13,999.00 ден.

POLIRKA ELEKTRICNA 180mm STATUS PA180М

POLIRKA ELEKTRICNA 180mm STATUS PA180М

POLIRKA ELEKTRICNA 180mm STATUS PA180МВлезна моќност 1300 WНоминален напон 220 V, 50 HzБез брзина на..

5,499.00 ден. ДДБ: 5,499.00 ден.

SDS PLUS / ELEKTROPNEVMATSKA DUPCALKA / MPR33 / STATUS SDS PLUS / ELEKTROPNEVMATSKA DUPCALKA / MPR33 / STATUS

SDS PLUS / ELEKTROPNEVMATSKA DUPCALKA / MPR33 / STATUS

SDS PLUS / ELEKTROPNEVMATSKA DUPCALKA / MPR33 / STATUSВлезна моќност 850 WБрзина на вртење (RPM) 0-1..

6,999.00 ден. ДДБ: 6,999.00 ден.

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS570 / STATUS

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS570 / STATUS

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS570 / STATUS моќност 570 WБрој на вртежи во празен од 0 – 3.000&nb..

2,699.00 ден. ДДБ: 2,699.00 ден.

Приказ 1 до 15 од 21 (2 Страници)