бесплатна достава
за порачки преку 6000,00 денари. 

AEG


12V / AKU ODVRTUVAC / BS12C2 / AEG

12V / AKU ODVRTUVAC / BS12C2 / AEG

12V / AKU ODVRTUVAC / BC12C2 / AEGBattery Pack Capacity: 1.5 AhBattery Type: Li - ionBrand..

11,999.00 ден. ДДБ: 11,999.00 ден.

ELEKTRICNA AGOLNA BRUSILKA / WS8-115 / AEG

ELEKTRICNA AGOLNA BRUSILKA / WS8-115 / AEG

ELEKTRICNA AGOLNA BRUSILKA / WS8-115 / AEGМоќност: 800 WБрој на вртежи бе оптеретување: 12.000 rpmДи..

3,999.00 ден. ДДБ: 3,999.00 ден.

Електропневматски чекаан SDS-plus

Електропневматски чекаан SDS-plus

- AEG- KH 24 E - SDS-plus- mocnost: 720W  ; 2,3 J-bezbednosna spojka za zastita na korisnikot- ..

10,999.00 ден. ДДБ: 10,999.00 ден.

СЕТ Аку дупчалка/одвртувач JP2A18Li-152B/ AEG

СЕТ Аку дупчалка/одвртувач JP2A18Li-152B/ AEG

-AEG-SET 18V kompaktna dupcalka/odvrtuvac BS18C + 18V ultra kompakten udaren odvrtuvac BSS18C- Torba..

22,990.00 ден. ДДБ: 22,990.00 ден.

Приказ 1 до 4 од 4 (1 Страници)