бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

MAKITA


SDS - plus чекан/ HR2470 /MAKITA

SDS - plus чекан/ HR2470 /MAKITA

- MAKITA- HR 2470- mocnost : 780W  ;    2,4 J- broj na udari : 0-4600/min-SDS plus&nb..

12,999.00 ден. ДДБ: 12,999.00 ден.

Приказ 1 до 1 од 1 (1 Страници)