бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

18V / aku odvrtuvac / GRAPHITE / 58G000

18V / aku odvrtuvac / GRAPHITE / 58G000

18V / aku odvrtuvac / GRAPHITE / 58G000

  • Произведувач : GRAPHITE tools
  • Шифра : 58G000
  • Достапност : Има на залихи
  • 2,499.00 ден.

  • ДДВ:2,499.00 ден.

18V / aku odvrtuvac / GRAPHITE / 58G000NAPON [V]
18
 [Nm]
44
BRZINI
2
VRTEZI [obr/min]
0 - 350
0 - 1250
TEZINA [kg]
1,1


GARANCIJA : 3god    ;  bez baterii


Слични производи