бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

elektricna glodalka / GKF550 / BOSCH

elektricna glodalka / GKF550 / BOSCH

elektricna glodalka / GKF550 / BOSCH

  • Произведувач : BOSCH professional
  • Шифра : GKF 550
  • Достапност : Има на залихи
  • 5,199.00 ден.

  • ДДВ:5,199.00 ден.

elektricna glodalka / GKF550 / BOSCH

Номинална влезна моќност: 550 W Вртежи: 33.000 вртежи во минута Тежина 1,4 кг Дијаметри на компатибилни ракави за стегање 6 мм Гаранција: 3 години