бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

elektricen cirkular / GKS190 / bosch

elektricen cirkular / GKS190 / bosch

elektricen cirkular / GKS190 / bosch

  • Произведувач : BOSCH professional
  • Шифра : GKS190
  • Достапност : Има на залихи
  • 11,499.00 ден.

  • ДДВ:11,499.00 ден.

elektricen cirkular / GKS190 / bosch

Номинална влезна моќност: 1.400 W Вртежи во минута: 5.500 Тежина: 4,2 кг Дијаметар на внатрешниот отвор на сечилото за пила: 30 mm Длабочина на сечење Макс. капацитет за сечење дрво (90 °) 70 mm Макс. капацитет за сечење дрво (45 °) 50 mm Гаранција: 3 години

Слични производи