бесплатна достава
за порачки преку 4000,00 денари. 

ELEKTRICEN ODVRTUVAC ZA GIPS KARTON / DWD274 / DEWALT

ELEKTRICEN ODVRTUVAC ZA GIPS KARTON / DWD274 / DEWALT

ELEKTRICEN ODVRTUVAC ZA GIPS KARTON / DWD274 / DEWALT

  • Произведувач : DEWALT
  • Шифра : DW274-QS
  • Достапност : Има на залихи
  • 21,290.00 ден.

  • ДДВ:21,290.00 ден.

ELEKTRICEN ODVRTUVAC ZA GIPS KARTON / DWD274 / DEWALT

Влезна моќност540W
Механички брзини1
Максимален вртежен момент10Nm
Број на вртежи0-4000rpm
Удари во минутаbpm
Макс. дупчење во дрвоmm
Макс. дупчење во металmm
Макс. дупчење во бетонmm
Капацитет на стезна главаmm
Тежина1.3Kg
Должина306mm
Висина186mm