бесплатна достава
за порачки преку 6000,00 денари. 

PERAC POD VISOK PRITISOK / ПЕРАЧ / 121 KX-TRA 1.4kw 120bar + кит

PERAC POD VISOK PRITISOK / ПЕРАЧ / 121 KX-TRA 1.4kw 120bar + кит

PERAC POD VISOK PRITISOK / ПЕРАЧ / 121 KX-TRA 1.4kw 120bar + кит

  • Шифра : 121- KX-TRA
  • Достапност : Има на залихи
  • 7,999.00 ден.

  • ДДВ:7,999.00 ден.

PERAC POD VISOK PRITISOK / ПЕРАЧ / 121 KX-TRA 1.4kw 120bar + кит

Anovi Reverberi

-Макс. работен притисок: 120 bar
-Макс. проток на вода: 370 лит/час
-Макс. температура на вода: 50˚Ц
-Јачина на мотор: 1400 W -Напојување V/Hz: 230 / 50
-Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата
-Должина на кабел: 5 м -Должина на црево: 8 м
-Тежина на перачот: 10 кг
-Димензии (ДхШхВ): 361х307х806 мм
-Дополнителни елементи: четка, ротирачка четка и пумпица за шампон.
-TSS (TotalStop SYSTEM)
-Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови.

Слични производи