бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Аку дупчалка/одвртувач

Аку дупчалка/одвртувач

Аку дупчалка/одвртувач

  • Произведувач : BOSCH professional
  • Шифра : GSR 1800-Li
  • Достапност : Има на залихи
  • 10,999.00 ден.

  • ДДВ:10,999.00 ден.

-BOSCH professional

- dupcalka/odvrtuvac GSR 1800-LI Professional

- PVC Kufer

- 18V Li-ion;  1,5Ah  ; elektricen polnac

- 2 brzini (0 - 400 / 1300 rpm)


Слични производи