бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

ПУМПА ЗА ВОДА / PUMPA ZA VODA / BXGP600PE / BLACK+DECKER

ПУМПА ЗА ВОДА / PUMPA ZA VODA / BXGP600PE / BLACK+DECKER

ПУМПА ЗА ВОДА / PUMPA ZA VODA / BXGP600PE / BLACK+DECKER

  • Произведувач : BLACK+DECKER
  • Шифра : BXGP600PE
  • Достапност : Има на залихи
  • 4,499.00 ден.

  • ДДВ:4,499.00 ден.

 PUMPA ZA CISTA VODA / BXGP600PE / BLACK+DECKER

ПроизведувачBlack+Decker
МоделBXGP 600PE 600W
Напојување230 V – 50 Hz
Јачина на мотор600 W
Длабочина на усисување на вода8.0 m
Висина на потиснување на вода35 m
Проток на вода за литри/час3100 l/h
Температура на водаmax 35 °C
Работен притисок3.5 bar
Приклучок на влез/излез1″
Заштита на мотор од прегрјувањеIP X4
Мин. ниво за на вшмукување на вода45 mm
Должина на кабел метри1 m
Tежина кг

6.3kg

GARANCIJA: 2god

Слични производи