бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Индустриски фен

Индустриски фен

Индустриски фен

  • Произведувач : BLACK+DECKER
  • Шифра : KX 2001 K
  • Достапност : Има на залихи
  • 3,699.00 ден.

  • ДДВ:3,699.00 ден.

- BLACK& DECKER

-KX2001K

-mocnost 200W

- moznost za regulliranje na toplina so potenciometar

- dodatoci  i PVC kufer