бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Челна (аксијална) брусилка

Челна (аксијална) брусилка

Челна (аксијална) брусилка

  • Произведувач : FELISATTI
  • Шифра : SGF 600 CE
  • Достапност : Има на залихи
  • 10,499.00 ден.

  • ДДВ:10,499.00 ден.

- FELISATTI

- SGF 600 CE

- mocnost: 600W   ;  vrtezi: 12000-26000/min

-tezina: 1.5kg

-stega;6mm