бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

SDS-plus чекан /GBH2400 / BOSCH

SDS-plus чекан /GBH2400 / BOSCH

SDS-plus чекан /GBH2400 / BOSCH

  • Произведувач : BOSCH professional
  • Шифра : GBH 2400
  • Достапност : Нема на залиха
  • 11,999.00 ден.

  • ДДВ:11,999.00 ден.

- BOSCH professional

-sds-plus

- mocnost: 800W ;

- 3 rabotni rezimi

-PVC-kutija

Слични производи