бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Elektricna agona brusilka STATUS SA230L

Elektricna agona brusilka  STATUS SA230L

Elektricna agona brusilka STATUS SA230L

 • Произведувач : STATUS
 • Шифра : SA230L
 • Достапност : Има на залихи
 • 6,999.00 ден.

 • ДДВ:6,999.00 ден.
 • Електрична Аголна брусилка  STATUS SA230L
 • Влезна моќност 2100 W
 • Брзина на вртење (RPM) 6200
 • Дијаметар на дискот 230 мм
 • Вретено навој M14
 • Тежина 4,5
 • Гаранција: 1год