бесплатна достава
за порачки преку 4000,00 денари. 

FREZA/ФРЕЗА/RH750CE /STATUS

FREZA/ФРЕЗА/RH750CE /STATUS

FREZA/ФРЕЗА/RH750CE /STATUS

  • Произведувач : STATUS
  • Шифра : RH750 CE
  • Достапност : Има на залихи
  • 4,499.00 ден.

  • ДДВ:4,499.00 ден.

FREZA/ФРЕЗА/RH750CE /STATUS

MOCNOST: 750W

VRTEZI: 10000- 30000

6mm

tezina : 1.8kg

Слични производи