бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

elektricna ubodna pila / GST8000E / BOSCH

elektricna ubodna pila / GST8000E / BOSCH

elektricna ubodna pila / GST8000E / BOSCH

  • Произведувач : BOSCH professional
  • Шифра : GST 8000 E
  • Достапност : Има на залихи
  • 6,699.00 ден.

  • ДДВ:6,699.00 ден.

elektricna ubodna pila / GST8000E / BOSCH

ГАРАНЦИЈА : 3год

ПВЦ КУФЕР

Номинална влезна моќност 710WСлични производи