бесплатна достава
за порачки преку 6000,00 денари. 

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS570 / STATUS

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS570 / STATUS

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS570 / STATUS

 • Произведувач : STATUS
 • Шифра : JS570
 • Достапност : Има на залихи
 • 2,699.00 ден.

 • ДДВ:2,699.00 ден.

UBODNA PILA / ELEKTRICNA / JS570 / STATUS

 •  моќност 570 W
 • Број на вртежи во празен од 0 – 3.000 min-1
 • Макс. длабочина на сечење во челик 6 mm
 • Макс. длабочина на сечење во дрво 55 mm
 • Тежина 2,0 kg
 • Гаранција : 1год
Слични производи