бесплатна достава
за порачки преку 6000,00 денари. 

ELEKTRICNA UBODNA PILA / GST 700 / BOSCH

ELEKTRICNA UBODNA PILA / GST 700 / BOSCH

ELEKTRICNA UBODNA PILA / GST 700 / BOSCH

  • Произведувач : BOSCH professional
  • Шифра : GST700
  • Достапност : Има на залихи
  • 5,999.00 ден.

  • ДДВ:5,999.00 ден.

ELEKTRICNA UBODNA PILA / GST 700 / BOSCH


Номинална влезна моќност: 500 W Вртежи: 1.450 - 3.200 вртежи во минута Тежина 2,1 кг Пила: 20 мм Длабочина на сечење во: Длабочина на сечење дрво: 70 мм Длабочина на сечење на алуминиум: 10 мм Длабочина на сечење на: челик 6 мм Гаранција: 3 години

ПВЦ КУФЕР


Слични производи