бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

Електрична брусилка

Електрична брусилка

Електрична брусилка

  • Произведувач : MILWAUKEE
  • Шифра : AGV 22-230 E
  • Достапност : Има на залихи
  • 9,999.00 ден.

  • ДДВ:9,999.00 ден.

- Milwaukee

- AGV 22-230 E

- mocnost: 2200W; 230mm

Слични производи