бесплатна достава
за порачки преку 3000ден.

SDS - plus чекан/ HR2470 /MAKITA

SDS - plus чекан/ HR2470 /MAKITA

SDS - plus чекан/ HR2470 /MAKITA

  • Произведувач : MAKITA
  • Шифра : HR 2470
  • Достапност : Има на залихи
  • 10,999.00 ден.

  • ДДВ:10,999.00 ден.

- MAKITA

- HR 2470

- mocnost : 780W  ;    2,4 J

- broj na udari : 0-4600/min

-SDS plus 

- PVC kufer

Слични производи